Millainen on vetovoimainen toimisto?
Jokainen toimistotyötä tekevä ihminen osaa kuvitella mieleensä toimiston, jossa ei haluaisi työskennellä. Mutta millainen on toimisto, jossa ihmiset haluavat tehdä töitä?
Jokainen toimistotyötä tekevä ihminen osaa kuvitella mieleensä toimiston, jossa ei haluaisi työskennellä. Mutta millainen on toimisto, jossa ihmiset haluavat tehdä töitä?
Coor huolehtii jatkossa Teknologiakiinteistöjen omistamien rakennusten yleisten tilojen ja Werstaiden siisteydestä.
Teknologiakiinteistöjen laskiaistapahtuma järjestettiin tänä vuonna jo 12. kerran, kun helmikuisena torstaina kohtasimme asiakkaitamme Kupittaan luistelumadolla.
Miltä näyttää Turun ensimmäinen kokonaan puusta rakennettu toimistorakennus ja kuinka käyttäjät ovat viihtyneet siellä?
Etsitkö kulutustietoja toimitilojenne päästölaskentaa varten? Viime vuoden kiinteistökohtaiset tiedot löytyvät nyt nettisivuiltamme.
Mitä mieltä Teknologiakiinteistöjen asiakkaat ovat yhtiöstä vuokranantajana ja mistä kiinteistöstä löytyivät tällä kertaa tyytyväisimmät ihmiset?
Teknologiakiinteistöjen siivouspalveluiden yhteistyökumppani vaihtuu maaliskuun alussa. Uusi siivouspalveluiden tuottaja on Coor.